W Gminie Korsze aktywnie wsparli WOŚP


Czytaj więcej...

„Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków" - to hasło przyświecało tegorocznemu 26. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku. Wolontariusze kwestowali na ulicach Korsz, w miejscowościach Łankiejmy i Wandajny oraz podczas dyskoteki w Arenie w Korszach.

Czytaj więcej...

U was jest zawsze miła atmosfera…


Czytaj więcej...

Takie sympatyczne słowa można było usłyszeć z ust pana Piotra Sańki – Kierownika Referatu Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Korszach  po zakończeniu wspólnego kolędowania w piątkowy wieczór 12 stycznia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sątocznie.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd w Gudnikach


Czytaj więcej...

Dnia 14 stycznia 2018 w Kościele w Gudnikach z inicjatywy sołtysa Eugeniusza Kowaluka został zorganizowany koncert kolęd. Wystąpiły zaprzyjaźnione zespoły z okolic „Ani Babki” z  Łankiejm oraz „Helpersi” z Reszla.

Czytaj więcej...

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!


Czytaj więcej...

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

Czytaj więcej...

Policjanci z Korsz mają nowy radiowóz


Czytaj więcej...

5 stycznia 2017 r. na placu Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie odbyło się uroczyste przekazanie policjantom z powiatu kętrzyńskiego pięciu nowych radiowozów. Jeden radiowóz oznakowany Hyundai i20 oraz 4 pojazdy nieoznakowane marki Citroen C3, z których jeden trafi do policjantów z Korsz.

Czytaj więcej...

I Runda Finału Halowego Pucharu Polski


Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu Goalsize Korsze - Helios Białystok 4:3 w 1/32 Halowego Pucharu Polski.

Czytaj więcej...

Zagrali dla Szymonka

Sty
09
2018

Czytaj więcej...

W sobotę 6.01.2017 r. w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbyło się niezwykłe wydarzenie. Po raz pierwszy w historii obiektu zorganizowano charytatywny turniej piłki nożnej dla Szymonka Matwiejuka podopiecznego Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobami i Wadami Serca "Serduszko".

Czytaj więcej...

Goalsize Korsze mistrzem województwa warmińsko–mazurskiego w halowej piłce nożnej!


Czytaj więcej...

Zupełnie nieoczekiwanie zakończył się wojewódzki turniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu. Zawody, które odbyły się  30 grudnia 2017 r. w Hali Widowiskowo–Sportowej w Korszach zgromadziły pięć zespołów Warmii i Mazur, rywalizujących o tytuł mistrza naszego województwa.

Czytaj więcej...

Halowy Puchar Polski w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach!


Czytaj więcej...

Już 30 grudnia 2017 r. zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do Hali-Widowiskowo Sportowej w Korszach na turniej eliminacyjny Halowego Pucharu Polski w piłce nożnej. Eliminacje wyłonią mistrza województwa, który zakwalifikuje się do 1/32 Halowego Pucharu Polski.

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne


Czytaj więcej...

Zdrowych, spokojnych i pełnych ciepła
Świąt Bożego Narodzenia.
Odpoczynku od codziennego zabiegania
oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku
oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.
życzą

 

Burmistrz Korsz
Ryszard Ostrowski

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

w Korszach

Andrzej Wankiewicz

Podkategorie

Słowo od burmistrza

Witamy

W imieniu własnym i mieszkańców miasta pragnę powitać wszystkich, którzy zainteresowali się naszym pięknym miastem.
W 1962 roku nadano prawa miejskie osadzie Korsze. Jesteśmy jednym z najmłodszych miast na Warmii i Mazurach, a ten fakt zobowiązuje nas do nowoczesności i otwarcia na nowe pokolenie.
Przyjeżdżając do Korsz każdy znajdzie tu coś dla siebie. Inwestor tereny pod inwestycje, turysta czyste powietrze, piękne krajobrazy oraz zabytki, będące częścią wielowiekowej historii Korsz. Mam nadzieje, że nasze miasto spełni Państwa oczekiwania.

Burmistrz Korsz
Ryszard Ostrowski

Hala sportowa

Nasz profil na FB

Polecane strony

Statystyki odwiedziń

Dziś142
Ten tydzień1169
Ten miesiąc4234
Wszystkie394085

Kubik-Rubik Joomla! Extensions