KONKURS CZYTELNICZY „WYPOŻYCZ KSIĄŻKĘ Z NIESPODZIANKĄ” WYŁANIA NOWYCH ZWYCIĘZCÓW


b_150_100_16777215_00_images_2018_5_14_2.JPG

W miesiącu kwietniu w konkursie czytelniczym „Wypożycz książkę z niespodzianką” szczęśliwą książkę z nagrodą wypożyczyła jedna osoba.

Konkurs polega na tym, że wypożyczając książki w naszych bibliotekach na terenie miasta i gminy Korsze (Korsze, Garbno, Kraskowo, Sątoczno, Łankiejmy) można wygrać nagrodę w postaci bonu na zakupy w Księgarni „Książnica Polska” w wysokości 100 złotych.

Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa, rozbudzanie pasji czytelniczych oraz zamiłowania do literatury, a także podniesienie poziomu czytelnictwa na terenie miasta i gminy Korsze.

Konkurs trwa już od 1 lutego 2018 roku i będzie trwał do 31 grudnia 2018 roku, jeżeli wcześniej nie wyczerpie się pula nagród w danym roku kalendarzowym (są to ogółem 34 nagrody).

Wyniki konkursu ogłaszane są na początku każdego miesiąca i dotyczą miesiąca poprzedniego. Kwietniową laureatką konkursu została: Anna Grzela - Biblioteka Korsze (Oddział dla dorosłych). Zwyciężczyni konkursu serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do biblioteki, bo na aktywnych czytelników czekają już kolejne nagrody. Naszą akcję wsparli dotychczas finansowo nasi stali sponsorzy, którym serdecznie dziękujemy, a są to: MTI Furninova Polska Sp. z o.o. (Kętrzyn) oraz „Maspex” Sp. z o.o. (Korsze). Kolejni sponsorzy mile widziani.

 

MGBP Korsze

Słowo od burmistrza

b_150_100_16777215_00_images_burmistrz.png

Witamy

W imieniu własnym i mieszkańców miasta pragnę powitać wszystkich, którzy zainteresowali się naszym pięknym miastem.
W 1962 roku nadano prawa miejskie osadzie Korsze. Jesteśmy jednym z najmłodszych miast na Warmii i Mazurach, a ten fakt zobowiązuje nas do nowoczesności i otwarcia na nowe pokolenie.
Przyjeżdżając do Korsz każdy znajdzie tu coś dla siebie. Inwestor tereny pod inwestycje, turysta czyste powietrze, piękne krajobrazy oraz zabytki, będące częścią wielowiekowej historii Korsz. Mam nadzieje, że nasze miasto spełni Państwa oczekiwania.

Burmistrz Korsz
Ryszard Ostrowski

Wywiad z burmistrzem Korsz

Nasz profil na FB

Polecane strony

Statystyki odwiedziń

Dziś120
Ten tydzień323
Ten miesiąc3610
Wszystkie442257

Kubik-Rubik Joomla! Extensions