Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

FERIE ZIMOWE MINĘŁY SZYBKO I RADOŚNIE

Czas ferii zimowych upłynął szybko i radośnie. Bogata oferta Miejskiego Ośrodka Kultury zapewniała rozrywkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem a listy wyjazdowe zapełniały się w błyskawicznym tempie.
Ferie rozpoczęliśmy ogniskiem oraz dobrą zabawą z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci podczas zajęć plastyczno - technicznych stworzyły „wazony w sweterku” oraz kolorowe „piniaty” a Panie z Klubu Seniora „Bratek” podczas warsztatów cukierniczych zdradziły im tajniki smacznych wypieków.
Miłośnicy kina wzięli udział w porankach filmowo - bajkowych. Dorosłym i młodzieży zaproponowaliśmy do obejrzenia komedię pt. „Kobieta Sukcesu”. Odbyły się dwa wyjazdy do Kina Gwiazda w Kętrzynie. Młodsi pojechali na film animowany „Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magicznego Wywaru”, dorośli i młodzież na film „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w interaktywnym teatrzyku „O Popielu i myszach”, który przedstawili aktorzy z Krakowa.
 
Wyjazd na kętrzyńskie lodowisko był doskonałą atrakcją na zakończenie pierwszego tygodnia ferii. W drugim tygodniu miłośnicy wodnego szaleństwa i relaksu wzięli udział w wyjeździe do Parku Wodnego „Tropikana” w Mikołajkach.
Emocje i świetna zabawa towarzyszyły wszystkim przybyłym na Turniej Gier Planszowych. W naszym ośrodku odbyły się również gry i zabawy. Uczestnicy tych spotkań otrzymali za swój udział nagrody i upominki. W ofercie nie zabrakło naszych stałych zajęć wokalnych i tanecznych, które jak zawsze cieszyły się powodzeniem.
Naszą wdzięczność kierujemy do darczyńców: firma MTI Furninova Polska sp. z o.o., MASPEX- GMW sp. z.o.o. sp.k., którzy wsparli nas finansowo w organizacji ferii zimowych dla dzieci.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych feriach zimowych z MOK Korsze. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty i polubienie naszego profilu na facebook.
 
Tekst i fot.: MOK Korsze

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 216
  • Tydzień: 667
  • Miesiąc: 2911
  • Wszystkie: 4773

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube