Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

LIPCOWY PIKNIK W KORSZACH

W ostatnią sobotę lipca na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach odbyła się „Lipcówka z Grochówką”, czyli Piknik Organizacji Pozarządowych Gminy Korsze. Zabawa rozpoczęła się od konkursów dla dzieci, które przygotowała Agata Gołaszewska. Każdy uczestnik zabawy nagrodzony został upominkiem. Tradycyjnie w pikniku uczestniczył Ryszard Ostrowski burmistrz Korsz, który życzył uczestnikom dobrej zabawy.
Impreza był doskonałą okazją do zaprezentowania się lokalnych zespołów. Na korszeńskiej scenie zaśpiewały: Baby z Babieńca, Korszenianki, Ani Babki i Sekret. Na scenie zaprezentował się również Jan Krupczak. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska tematyczne. Klub Seniora „Pod Dębem” przygotował loterię fantową, panie z Klubu Seniora „Bratek” oraz ze Stowarzyszenia „Pomost” serwowały słodkie wypieki i swojskie jadło. Przepyszna grochówka przygotowana przez panie wolontariuszki z Klubu Seniora „Bratek” cieszyła podniebienia uczestników lipcówki.Gwiazdą wieczoru był Tarzan Boy, który porwał publiczność swoimi tanecznymi utworami. Do późnych godzin nocnych imprezę poprowadził Dj Danny D.

Organizatorami imprezy byli: Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi”, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach. Imprezę finansowo wsparła Gmina Korsze.
 
Tekst i fot.: Organizatorzy

 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

55Galeria zdjęć: LIPCOWY PIKNIK W KORSZACH

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 28
  • Tydzień: 459
  • Miesiąc: 2600
  • Wszystkie: 4641

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube