Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

ZK KAMIŃSK NAJLEPSZY W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ!

Ostatni weekend września w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach stał pod znakiem siatkówki. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów, z których zwycięsko wyszła drużyna ZK Kamińsk.
Najbardziej zaciętym spotkaniem okazało się być to o pierwsze miejsce pomiędzy wspomnianym triumfatorem, a Zmarnowanymi Talentami, którzy pomimo wygrania pierwszego seta nie potrafili dowieźć wygranej do końca. Kroku obydwu drużynom próbowali dotrzymać Waldek i Przyjaciele, jednak w spotkaniach o 1 miejsce musieli uznać wyższość rywali, ostatecznie kończąc zmagania na trzeciej pozycji w tabeli. W trzech setach rozstrzygnął się pojedynek o czwarte miejsce, w którym Fundacja Serduszko pokonała Drużynę X 2:1.

Rozgrywki Piłki Siatkowej otworzyły cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”. Prócz wspomnianej siatkówki czekają nas zmagania w piłkę nożną, tenisa stołowego i badmintona. Serdecznie zapraszamy do udziału.