Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

DARMOWE MASECZKI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KORSZE

W związku z wprowadzeniem przez Ministra Zdrowia obostrzeń dotyczących stanu epidemii na terenie Polski, Burmistrz Korsz podjął decyzję o zakupie maseczek ochronnych, które zgodnie z zaleceniami WHO zmniejszają ryzyko zachorowania na COVID-19 i dystrybucji ich wśród mieszkańców gminy Korsze. Maseczki zostaną zakupione z środków budżety Gminy Korsze oraz dzięki wsparciu firmy EDP RENEWABLES.

 
Informujemy, iż od dnia 16 kwietnia na terenie RP jest obowiązek noszenia maseczek ochronnych zakrywających usta i nos. W związku z powyższym, do Waszych gospodarstw domowych od 20 kwietnia dostarczone zostaną nieodpłatnie maseczki ochronne w ilości 2 szt. na każde gospodarstwo domowe. Wyłącznie w przypadku gospodarstw jednoosobowych, dostarczona zostanie 1 maseczka ochronna. Maseczki są wielokrotnego użytku. Aby maseczka wielorazowa była dla nas bezpieczna, musi być regularnie dezynfekowana.

 
Maseczki zostaną do Państwa dostarczane za pośrednictwem sołtysów oraz gońca Urzędu Miejskiego Korszach. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, maseczki będziemy się starali dostarczać do Państwa w sposób jak najmniej inwazyjny bez fizycznego kontaktu z Państwem, zostaną wrzucone do skrzynek na listy. Informujmy również, iż maseczki są pakowane, sterylnie, każda osobno i w pełni zabezpieczona.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

5Galeria zdjęć: DARMOWE MASECZKI DLA MISZKAŃCÓW GMINY KORSZE

Informujemy, iż od dnia 16 kwietnia na terenie RP jest obowiązek noszenia maseczek ochronnych zakrywających usta i nos. W związku z powyższym do Państwa gospodarstw domowych od 20 kwietnia sukcesywnie dostarczane będą nieodpłatnie maseczki ochronne w ilości 2 sztuk na każde gospodarstwo domowe. W przypadku gospodarstw jednoosobowych dostarczona zostanie 1 maseczka ochronna. Maseczki są wielokrotnego użytku. Aby maseczka wielorazowa była dla nas bezpieczna, musi być regularnie dezynfekowana.

 
Maseczki zostaną do Państwa dostarczane za pośrednictwem sołtysów oraz gońca Urzędu Miejskiego Korszach. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców maseczki będziemy się starali dostarczać do Państwa skrzynek na listy. Informujmy również, iż każda maseczka w celu jej zabezpieczenia jest pakowana osobno.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Facebook Page Plugin
Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 70
  • Tydzień: 568
  • Miesiąc: 2338
  • Wszystkie: 4149

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube