Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

Złote Gody

14 grudnia 2018r. po raz kolejny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Korszach pary małżeńskie świętowały Złote Gody. Tym razem medale za długoletnie pożycie małżeńskie trafiły do Jubilatów: Ireny i Bolesława Barna, Cecylii i Leszka Jóźwiak, Marii i Mikołaja Olchowych, Anny i Eugeniusza Sołoducha.
Ich jubileusz jest dowodem na to, że można wspólnie i szczęśliwie razem przeżyć pięćdziesiąt lat. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.
Gratulacje z tej okazji parom składali: Ryszard Ostrowski Burmistrz Korsz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Wronisz oraz zastępca kierownika USC Elżbieta Pieckowska-Sidz.
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego tradycyjnie powitała dostojnych Jubilatów słowami: „ Wspólnie spędzone pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia i stworzenia trwałej budowli, której na imię rodzina. Miłość, tolerancja, szacunek i wzajemne porozumienie jest podstawą trwałości każdego związku małżeńskiego. 50-lecie trwałego i przykładnego pożycia małżeńskiego to symbol wierności i dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku dwojga bliskich i kochających się osób”.
Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski. Świętowanie przebiegało w bardzo serdecznej atmosferze, a goście promienieli pogodnym nastrojem. Były gratulacje, pamiątkowe dyplomy, kwiaty, upominki i życzenia, nie zabrakło tortu. Po części oficjalnej, przy tradycyjnej lampce szampana, w sympatycznej atmosferze małżonkowie podzielili się wspomnieniami i refleksjami ze wspólnie przeżytych lat. Wszystkim Parom Małżeńskim życzymy dobrego zdrowia, nieustającej pogody ducha, spokoju i młodzieńczego entuzjazmu, aby odmładzani szczęściem rodzinnym mogli cieszyć się kolejnymi rocznicami wspólnego pożycia małżeńskiego.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

18Galeria zdjęć: Złote Gody

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Facebook Page Plugin
Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 87
  • Tydzień: 723
  • Miesiąc: 2951
  • Wszystkie: 4963

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube