Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

PIERWSZA WIGILIA MIEJSKA W KORSZACH

W sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach odbyła się pierwsza Wigilia Miejska, która spotkała się z dużym zainteresowaniem.
Życzenia mieszkańcom Korsz złożył proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Korszach, ks. Remigiusz Zaniecki, Proboszcz Parafii Prawosławnej pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła, ks. Bazylii Tarnata, a także Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, Tomasz Lenkowski.
Na scenie działo się wiele - usłyszeliśmy świąteczne przeboje i oczywiście tradycyjne kolędy w wykonaniu solistów naszego ośrodka a także zespołu Korszanianki. Nie zabrakło zespołów tanecznych Mini Jump i Junior Jump. Wręczone zostały nagrody dla zwycięzców w konkursach plastycznych „Stroiki, Szopki Bożonarodzeniowe i ozdoby choinkowe” oraz „Mój świat bez nałogów”.
W trakcie występów trwała degustacja świątecznych, smacznych dań przygotowanych przez członków Klubu Seniora „Bratek” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury. Na naszym wigilijnym stole nie zabrakło słodkich wypieków z lokalnej Piekarni Biełowieżec.
Wigilii miejskiej towarzyszył kiermasz świąteczny przygotowany przez seniorów z klubu seniora „Bratek” gdzie można było zdobyć unikatowe, ręcznie robione ozdoby.
Czuć było atmosferę zbliżających się świąt. Mamy nadzieję, że dla wszystkich był to magicznych czas. Dziękujemy darczyńcom, którzy wsparli organizację naszego przedsięwzięcia: Philips Lighting Poland Sp. z o.o. Kętrzyn, Wipasz s.a., Maspex Sp. z o.o. Zakład Korsze, Piekarnia- Cukiernia Biełowieżec w Korszach, Mazurska Szkółka Roślin Ozdobnych Drzewa i Krzewy Ozdobne w Sadunach.
Tekst i foto: MOK Korsze

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

29Galeria zdjęć: PIERWSZA WIGILIA MIEJSKA W KORSZACH

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Facebook Page Plugin
Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 83
  • Tydzień: 719
  • Miesiąc: 2947
  • Wszystkie: 4959

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube