Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

POŻEGNANIE PROBOSZCZA PARAFII CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA W SĄTOCZNIE

26 lipca 2020r. Parafianie Parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Sątocznie dziękowali swojemu Proboszczowi Księdzu Adamowi za 12 lat posługi kapłańskiej.
 
Niestety przyszło nam się pożegnać…Pożegnać z Księdzem, który  wskazywał jak postępować by nasz ziemski trud nie poszedł na marne. Księdzem, dzięki któremu każda Msza Święta i głoszone przez Niego słowo Boże było wyjątkowe.  Księdzem, który wielokrotnie służył radą, ciepłym słowem i swoją pomocą. Księdzem, który był nie tylko nauczycielem i spowiednikiem, ale był dla nas przyjacielem. Za to wszystko i wiele, wiele więcej parafianie dziękowali swojemu Proboszczowi.

 
Po sumie nadszedł czas pożegnania. Wśród osób, które chciały pożegnać Księdza Adama znaleźli się między innymi uczniowie Szkoły Podstawowej w Sątocznie, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sątocznie wraz z nauczycielami, przedstawiciele instytucji i władz samorządowych z Burmistrzem Korsz Ryszardem Ostrowskim na czele, strażacy oraz kolejarze, katecheci, przedstawiciele kółek różańcowych oraz parafianie.

 
Serdeczne życzenia pomyślności i podziękowania za długoletnią współpracę złożył Burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski, wręczając kwiaty i okolicznościowy grawerton. W imieniu Radnych Gminy Korsze proboszcza parafii w Sątocznie pożegnał Przewodniczący Rady, pan Andrzej Wankiewicz.

 
Z pożegnalnych przemówień wyłonił się piękny i ujmujący za serce obraz Księdza Proboszcza Adama Malaka i jego duszpasterskiej posługi.

 

 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

32Galeria zdjęć: POŻEGNANIE PROBOSZCZA PARAFII CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA W SĄTOCZNIE

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Facebook Page Plugin
Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 2
  • Tydzień: 1186
  • Miesiąc: 3480
  • Wszystkie: 5902

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube