Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

KASA URZĘDU NIECZYNNA

Uprzejmie informujemy, że kasa Urzędu Miejskiego w Korszach
 
od dnia 7 lipca  2020r. do  dnia 24 lipca 2020r.  będzie nieczynna.
 
Wpłaty można dokonać w banku PKO BP Korsze bez prowizji na konto Gminy Korsze
Nr   48 1020 3541 0000 5102 0196 0996
 
 
Za utrudnienia przepraszamy.
czytaj dalej

WYBORY PREZYDENCKIE 28 CZERWCA- INFORMACJA DLA WYBORCÓW

Niedzielne wybory prezydenckie 28 czerwca będą się odbywały w reżimie sanitarnym ze względu na pandemię COVID-19. O czym trzeba wiedzieć i warto pamiętać? Koniecznie trzeba zasłonić nos i usta, warto zabrać własny długopis. Lokale będą czynne w godz. 7-21.
czytaj dalej

XXII SESJA RADY MIEJSKIEJ W KORSZACH

30 czerwca 2020 r. (wtorek) o godz. 14.00  w  sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Korszach odbędzie się XXII Sesja Rady Miejskiej w Korszach.   W związku z obowiązującym stanem epidemii, w trosce o bezpieczeństwo uczestników i mieszkańców - sesja odbędzie się bez udziału publiczności i zaproszonych gości. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania transmisji online z obrad.  
czytaj dalej

„OD WIOSNY SPORTOWO-AKTYWNIE I ZDROWO” - RAJD ROWEROWY

Rajd rowerowy, który odbył się 12 czerwca 2020 r. to jedno z działań realizowanych przez Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi” w ramach zadania publicznego pt. „Od wiosny sportowo-aktywnie i zdrowo”. Współorganizatorami wydarzenia są Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury w Korszach. Zadanie dofinansowane jest ze środków finansowych Gminy Korsze i ma za zadanie promowanie i stymulowanie aktywnych form spędzenia wolnego czasu oraz popularyzację zdrowego stylu życia.
czytaj dalej

ROZPOCZĘŁY SIĘ ZAPISY NA KOLONIE DLA DZIECI ROLNIKÓW W KOŁOBRZEGU, ZAKOPANYM, KUDOWIE ZDROJU I EŁKU!!!

 
Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ełku, organizuje kolonie dla dzieci rolników przy współudziale Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Pojezierze Ełckie”.
 
Nabór elektroniczny rozpocznie się na stronie  http://www.lzselk.pl.
 
czytaj dalej

ZYSKI Z WIATRU

TRENING POKAZOWY SIATKARZY INDYKPOL-U AZS OLSZTYN

16 czerwca w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się pokazowy trening siatkarzy Indykpol-u AZS Olsztyn, który poprowadził Daniel Castellani – od 2020 roku argentyński trener AZS-u, były trener reprezentacji Argentyny, Polski, Finlandii oraz klubów m.in.: Skry Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Fenerbahçe Stambuł, Sir Safety Perugia. Pod okiem profesjonalistów szkolili się młodzi siatkarze z Korsz. Dla naszej młodzieży to nieoceniona szansa na doskonalenie umiejętności i rozwój pod okiem jednego z najlepszych trenerów na świecie.
czytaj dalej

INFORMACJA O OTWARTYM I KONKURENCYJNYM NABORZE NA RACHMISTRZÓW TERENOWYCH

Burmistrz Korsz - Gminny Komisarz Spisowy informuje o otwartym i konkurencyjnym naborze kandydatów na rachmistrzów terenowych, wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem przewidzianego w ustawie z dnia 31 lipca 2019 r. o Powszechnym Spisie Rolnym w 2020 r., którzy wykonywać będą zadania spisowe na terenie gminy Korsze.

 
 
czytaj dalej

INFORMACJA O UTWORZENIU GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

Burmistrz Korsz informuje mieszkańców o powołaniu Gminnego Biura Spisowego do przeprowadzenia Powszechnego Spisu Rolnego na terenie gminy Korsze w 2020 r., zwane w zarządzeniu (załącznik poniżej) biurem spisowym. Biuro powołane jest do przeprowadzenia na terenie gminy Korsze Powszechnego Spisu Rolnego w roku 2020.
czytaj dalej

PROGRAM "ZDALNA SZKOŁA PLUS"

W dniu 26.05.2020 r. Gmina Korsze stała się beneficjentem kolejnego grantu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i otrzymała dofinansowanie w wys. 94.976,00 zł na zakup komputerów dla uczniów  w ramach projektu Zdalna Szkoła Plus, umożliwiających realizację zdalnego nauczania przez uczniów z rodzin wielodzietnych (3+).

 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 44
Facebook Page Plugin
Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 39
  • Tydzień: 446
  • Miesiąc: 2257
  • Wszystkie: 3984

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube