Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

NA CO MOGĄ LICZYĆ OSOBY OBJĘTE KWARANTANNĄ DOMOWĄ?

W związku z zagrożeniem epidemicznym ze strony koronawirusa, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydało specjalną grafikę z informacjami dla osób objętych kwarantanną.
Wszyscy obywatele objęci kwarantanną mogą liczyć na wsparcie z wielu miejsc.
czytaj dalej

KONTAKT Z POWIATOWĄ STACJĄ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNĄ W KĘTRZYNIE

ZGŁOSZENIA PODEJRZEŃ ZACHOROWAŃ NA GRYPĘ COVID-19:
POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY
SANEPID
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA
KĘTRZYN
 
w godzinach 7:00 -15:00
661 456 001
 
po godzinach pracy i w dni wolne
89 754 21 77
 
czytaj dalej

UWAGA - OGRANICZENIA W OBSŁUDZE PETENTÓW!

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań oraz pojawienie się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej koronawirusa covid-19 z dniem 16 marca 2020 r. Urząd Miejski w Korszach wprowadza ograniczenia w przyjmowaniu interesantów.
czytaj dalej

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kętrzynie, informuje, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, interesanci będą przyjmowani WYŁĄCZNIE po uprzednim umówieniu się telefonicznym z doradcą rolniczym. Doradca gminy przyjmuje w środy w siedzibie PZDR Kętrzyn ul. Powstańców Warszawy 1 ( Budynek Społem) w Kętrzynie.
Telefon do kontatu: 665 960 749

 
czytaj dalej

OGRANICZONA OBSŁUGA BEZROBOTNYCH


W związku z zaistniałą sytuacją, związaną z rozprzestrzenianiem się  koronawirusa Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie ogranicza osobistą obsługę osób bezrobotnych w celu uniknięcia skupisk ludzi.
czytaj dalej

KWALIFIKACJA WOJSKOWA W ROKU 2020 ZOSTAJE ZAKOŃCZONA

Szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz szef MON Mariusz Błaszczak podpisali rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r. Na mocy tego przepisu kwalifikacja w roku 2020 r. zostaje zakończona w piątek (13 marca br.). Wszystkie wezwania wydane przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br. tracą ważność.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE BURMISTRZA KORSZ

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań oraz pojawienie się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej koronawirusa covid-19 z dniem 16 marca 2020 r. Urząd Miejski w Korszach wprowadza ograniczenia w przyjmowaniu interesantów.
czytaj dalej

APEL DO MIESZKAŃCÓW GMINY KORSZE

W trosce o dobro pacjentów w związku z rozprzestrzenianiem się w całej Polsce koronawirusa, przychodnie, zwracają się z prośbą o umawianie wizyt lekarskich przez telefon.
 
czytaj dalej

APEL O OGRANICZENIE WIZYT W URZĘDZIE MIEJSKIM W KORSZACH

W związku z zaistniałą sytuacją dot. epidemii koronawirusa w Polsce Burmistrz Korsz zwraca się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Korszach, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz Urzędzie Stanu Cywilnego do niezbędnego minimum. Polecamy kontakt telefoniczny.
 
czytaj dalej

ODWOŁANE SZKOLENIE

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kętrzynie oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kętrzynie informuje o odwołaniu szkolenia pt. „Zasady i wymogi przyznawania płatności bezpośrednich i ONW w 2020 r. oraz wypełnianie wniosków o przyznanie płatności z pomocą aplikacji e- wniosek plus” zaplanowanego na dzień 17.03. 2020 r.
 
Przepraszamy.
 
 
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 42
Facebook Page Plugin
Youtube Player