Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Wydarzenia

AKCJA „BEZPIECZNY SENIOR” W KORSZACH

Ponad czterdzieści osób wzięło udział w akcji „Bezpieczny Senior”, która odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach.
 
Spotkanie otworzył Tomasz Lenkowski dyrektor MOK, który powitał wszystkich przybyłych seniorów oraz przedstawicieli instytucji i służb zajmujących się bezpieczeństwem seniorów.
 
Na spotkanie przybyli przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kętrzynie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie, Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie, Komisariatu Policji w Korszach, Banku Pocztowego, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie.Po powitaniach i przedstawieniu celów akcji rozpoczęła się krótka część artystyczna przygotowana przez zespół „Baby z Babieńca” oraz zespół „Korszenianki”.
Dalszą część spotkania poprowadzili eksperci: Ewa Smosarska – ZUS w Kętrzynie i Adam Sternik – Komisariat Policji w Korszach. Po prelekcjach odbył się panel dyskusyjny z udziałem naszych ekspertów. Seniorzy zadawali wiele pytań dotyczących oszustw, wyłudzania danych osobowych, bezpieczeństwa w miasteczku. Podczas akcji wystawione zostały stanowiska informacyjne, każde oferujące interesujące informacje dla seniorów i osób niepełnosprawnych.
 
Spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze.
 
Organizatorzy i partnerzy akcji: ZUS Kętrzyn, PCPR Kętrzyn, MOK Korsze, MGBP Korsze, KSSK „Otwarte Drzwi”, DPS Kętrzyn, Bank Pocztowy, Komisariat Policji w Korszach.
 
Tekst i fot.: MOK Korsze

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

21Galeria zdjęć: Bezpieczny Senior w Korszach

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 216
  • Tydzień: 667
  • Miesiąc: 2911
  • Wszystkie: 4773

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube