Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Wydarzenia

KILKASET OSÓB BAWIŁO SIĘ ZE ŚW. MIKOŁAJEM W KORSZACH

Tradycją jest, że dzień 6 grudnia jest w naszej gminie traktowany wyjątkowo. Miejski Ośrodek Kultury w Korszach oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach z okazji Mikołajek zapewnili moc atrakcji dla wszystkich dzieci.
Od wczesnych godzin rannych na ulicach naszego miasta można było spotkać św. Mikołaja, który odwiedził również szkołę, przedszkole, zakłady pracy. Radość zauważyć można było na twarzach wszystkich dzieci, które zagościły w ośrodku kultury. Na scenie zaprezentowali się uczestnicy zajęć wokalnych i tanecznych prowadzonych w MOK. W trakcie imprezy dzieci poznały tajniki kodowania oraz wzięły udział w warsztatach plastyczno - technicznych przygotowanych przez pracowników Biblioteki.
Nie zabrakło wspólnej zabawy ze Świętym Mikołajem, który przybył ze swoim bratem bliźniakiem. Dzieci chętnie brały udział w świątecznych konkursach z nagrodami. Powodzeniem cieszył się kiermasz ozdób świątecznych przygotowany przez Klub Seniora „Pod Dębem”.
- W zabawie wzięło udział kilkaset osób. Frekwencja z roku na rok jest coraz wyższa, co bardzo nas cieszy. Wyrażamy wdzięczność wszystkim darczyńcom za wsparcie imprezy – mówią Organizatorzy.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólną zabawę. Jesteśmy pewni, że również za rok Święty Mikołaj odwiedzi naszą miejscowość.

Tekst i fot.: MOK Korsze, MGBP Korsze
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

56Galeria zdjęć: Mikołajki 2018

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 214
  • Tydzień: 665
  • Miesiąc: 2909
  • Wszystkie: 4771

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube