Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Wydarzenia

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Z tej okazji Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach zorganizowała dla swoich najmłodszych czytelników wiele „misiowych” atrakcji. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieci z Przedszkola Miejskiego oraz klasy I-III SP w Korszach.
W dniach 21-23 listopada bibliotekę odwiedziły klasy: I A, I B, I C Szkoły Podstawowej w Korszach. Podczas tych spotkań uczniowie mieli okazję m.in. obejrzeć bajki o misiu „Uszatku”, poznać ciekawostki o niedźwiedziach, rozwiązać bajkowe krzyżówki, zagadki i układać misiowe puzzle. Dzieci uczestniczyły także w zajęciach plastycznych, podczas których wykonały misie z papierowych talerzyków i bibuły. Na zakończenie każdy uczestnik zabawy tradycyjnie otrzymał „małe co nieco”, czyli poczęstunek z miodem.
 
26 listopada bibliotekarze spotkali się z przedszkolakami w przedszkolu. Tego dnia dzieci przybyły ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi – Misiami. Każdy z nich był wyjątkowy, miał swoją historię i sympatyczne imię. Na spotkaniu przedstawiono historię pluszowego misia, a przy dźwiękach muzyki odbyła się wspólna zabawa, podczas której dzieci nauczyły się piosenki o misiu. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodką niespodziankę, czyli to co misie lubią najbardziej – miód!
 
MGBP Korsze
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 213
  • Tydzień: 664
  • Miesiąc: 2908
  • Wszystkie: 4770

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube