Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

RFIL

"MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ DEDYKOWANEJ I OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO W BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W KORSZACH"

w Urzędzie Miejskim w Korszach realizowane jest zdanie pod nazwą „Modernizacja instalacji elektrycznej dedykowanej i okablowania strukturalnego w budynku Urzędu Miejskiego w Korszach”. Wykonawcą robót jest firma ENERGOCONTROL Paweł Bałdyga, ul. Szyszkowa 11/24, 19-300 Ełk.  Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy w terminie do 20 listopada 2021 r.
 
Koszt zadania wyniósł 181 915,77 zł, z czego 150 500 zł były to środki Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego.
czytaj dalej

ADAPTACJA BUDYNKU UŻYTKOWEGO NA ŚWIETLICE WIEJSKĄ W TOŁKINACH

 W 2021 roku zakończyły się prace budowlane i wykończeniowe nowej świetlicy wiejskiej w Tołkinach. Pomieszczenia czekają tylko na wyposażenie i aktywnych mieszkańców. Mieszkańcy sołectwa Tołkiny, nie mieli budynku użyteczności publicznej-własnej świetlicy wiejskiej. Teraz już nie będą mogli narzekać, powstał ciekawy budynek z zapleczem, sanitariatami i pomieszczeniem gospodarczym. Wykonawcą zadania pn.: „Adaptacja budynku użytkowego na świetlicę wiejską w Tołkinach' była firma Budrem Ariel Nowik” Sp. z o.o. z Kętrzyna.
czytaj dalej

"ROZBUDOWA SERWEROWNI WRAZ Z ZAKUPEM SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W URZĘDZIE MIEJSKIM W KORSZACH"

Gmina Korsze w 2021 roku zrealizowała zadanie pn. „Rozbudowa serwerowni wraz z zakupem sprzętu komputerowego w Urzędzie Miejskim w Korszach” przy wsparciu środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego. W ramach zadania zakupione zostały m.in. dyski i pamięci ram do serwerów urzędu, przełącznik sieciowy, dyski zewnętrzne, 10 komputerów stacjonarnych wraz z monitorami i zestawami bezprzewodowych klawiatur i myszy, kamera do wideokonferencji. Realizacja zadania przyczyni się do dostosowania naszego urzędu do nowych wymogów cyfryzacji, usprawni procesy administracyjne gminy oraz obsługę zdalną mieszkańców Gminy Korsze oraz innych klientów Urzędu Miejskiego w Korszach.
 
Koszt zadania wyniósł 57500 zł, z czego 26832,18 zł były to środki Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego.
 
czytaj dalej
Facebook Page Plugin

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.00 do 15.00

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 110
  • Tydzień: 617
  • Miesiąc: 3342
  • Wszystkie: 6025

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube