Aktualności

PIKNIK ROWEROWY

  • 09-05-2019
Zapraszamy na piknik podsumowujący rajd rowerowy "Rowerowe DOFE na szlaku Green Velo 10 – 12 maja 2019 r." w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, który odbędzie się 12 maja w godzinach 14:30-16:30, na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach.
 
 
Przewidziano między innymi stoiska różnych beneficjentów Funduszy Europejskich, podczas pikniku będzie można spróbować swoich sił w jeździe na segwayach, o dobrą atmosferę zadbają lokalne zespoły muzyczne, które zaprezentują się na scenie. Specjalnie dla uczestników rajdu przeprowadzony zostanie konkurs krajoznawczy wiedzy o miejscach, które zwiedzili w czasie imprezy, a miejscowy bar przygotuje piknikowy poczęstunek – smaczną zupę i kiełbaski z grilla.
Ponadto będą stworzone osobne atrakcje dla dzieci: duża dmuchana zjeżdżalnia, stanowisko popcornu i waty cukrowej, kącik piękności – czyli malowanie buziek w ulubione motywy z bajek i doczepianie kolorowych warkoczyków oraz balonowe ZOO, gdzie animatorzy na specjalne zamówienia dzieci będą tworzyli bajkowe postacie z balonów.
 
Organizator: Mazury PTTK Sp. z o.o., ul. Staromiejska 1, 10-950 Olsztyn.
 
Realizacja rajdu „Rowerowe DOFE na Green Velo 10 -12 maja 2019 r.” jest dofinansowana z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu Promocja i informacja RPO WiM 2014-2020 w 2019 roku.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją