Aktualności

DOBRA PASSA TANCERZY Z MOK KORSZE

  • 06-06-2019
Zespoły taneczne uczęszczające na zajęcia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach ponownie przystąpiły do rywalizacji tanecznej, tym razem 2 czerwca 2019 r. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca STREET DANCE w Jezioranach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Artur Chojecki Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Starosta Olsztyński Andrzej Abako, patronat medialny Radio Olsztyn. Od rannych godzin w Miejskim Amfiteatrze licznie gromadzili się uczestnicy i publiczność. Udział wzięło ponad 400 tancerzy z całej Polski, m.in. z Olsztyna, Szczytna, Włocławka, Jezioran, Dywit, Wilkas i oczywiście z Korsz.
Dziewczęta z EKSPRESJI zaprezentowały choreografię Agnieszki Karusewicz „BUNT”, dzięki której zdobyły 1 miejsce w kat. inne formy tańca, 9-12 lat. Starsze koleżanki i koledzy z zespołu FOREVER YOUNG otrzymali nagrodę pieniężną, którą postanowili przeznaczyć na kolejny ogólnopolski turniej, tym razem w Olsztynie. Do finału w hip hop solo powyżej 12 lat zakwalifikował się Kacper Piwowarczyk.
 
Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach tanecznych. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za opiekę i wsparcie podczas turnieju.
 
MOK KORSZE

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

27Galeria zdjęć: DOBRA PASSA TANCERZY Z MOK KORSZE

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją