STOP PRZEMOCY! - Zespół Interdyscyplinarny

Źródło: internet

W wielu rodzinach, występuje przemoc domowa. Nie mówią jednak o tym, bo się wstydzą i boją. Często też ofiary przemocy czują się winne za zaistniałą sytuację.

Musisz jednak wiedzieć, że:

NIC NIE USPRAWIEDLIWIA PRZEMOCY
PRZEMOC W RODZINIE JEST PRZESTĘPSTWEM
NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO, ABY POWIEDZIEĆ NIE!

Nie masz powodu, by się wstydzić, zrób pierwszy krok – przerwij milczenie. Pamiętaj, że masz prawo żyć w domu wolnym od przemocy, masz prawo do szacunku i godnego traktowania…

CZAS ZACZĄĆ MÓWIĆ!!!
JEŚLI JESTEŚ OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ
LUB JEJ ŚWIADKIEM
ZADZWOŃ, PRZYJDŹ (lub wyślij maila)

Tel. 668 278 740
mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (zapewniamy anonimowość)

ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY
w Korszach
Ul. Mickiewicza 13


ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY- został powołany przez Burmistrza Korsz w celu podjęcia działań na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zadaniem Zespołu jest integrowanie i koordynowanie działań przedstawicieli oraz specjalistów w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie (przedstawiciele pomocy społecznej, gminnej komisji alkoholowej, policji, oświaty, ochrony zdrowia oraz kuratorzy).

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego

Słowo od burmistrza

b_150_100_16777215_00_images_burmistrz.png

Witamy

W imieniu własnym i mieszkańców miasta pragnę powitać wszystkich, którzy zainteresowali się naszym pięknym miastem.
W 1962 roku nadano prawa miejskie osadzie Korsze. Jesteśmy jednym z najmłodszych miast na Warmii i Mazurach, a ten fakt zobowiązuje nas do nowoczesności i otwarcia na nowe pokolenie.
Przyjeżdżając do Korsz każdy znajdzie tu coś dla siebie. Inwestor tereny pod inwestycje, turysta czyste powietrze, piękne krajobrazy oraz zabytki, będące częścią wielowiekowej historii Korsz. Mam nadzieje, że nasze miasto spełni Państwa oczekiwania.

Burmistrz Korsz
Ryszard Ostrowski

Wywiad z burmistrzem Korsz

Nasz profil na FB

Polecane strony

Statystyki odwiedziń

Dziś27
Ten tydzień840
Ten miesiąc2431
Wszystkie461587

Kubik-Rubik Joomla! Extensions