Serwis Miejski
Logo: Konsultacje społeczne Logo: eUsługi Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook
Logo: Urząd Gminy Korsze

Aktualności

ŚWIETLICA W TOŁKINACH JUŻ GOTOWA!

Zakończyły się prace budowlane i wykończeniowe nowej świetlicy wiejskiej w Tołkinach. Pomieszczenia czekają tylko na wyposażenie i aktywnych mieszkańców. Mieszkańcy sołectwa Tołkiny, nie mieli budynku użyteczności publicznej-własnej świetlicy wiejskiej. Teraz już nie będą mogli narzekać, powstał ciekawy budynek z zapleczem, sanitariatami i pomieszczeniem gospodarczym. Wykonawcą zadania pn.: „Adaptacja budynku użytkowego na świetlicę wiejską w Tołkinach' była firma Budrem Ariel Nowik” Sp. z o.o. z Kętrzyna.
 
 
W ramach tego zadania zostały wykonane następujące prace: wymiana pokrycia dachowego z likwidacja eternitu, termomodernizacja ścian i dachu, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, prace murarskie i tynkarskie wewnątrz budynku, montaż zbiornika bezodpływowo na ścieki oraz wykonana została instalacja elektryczna, oświetleniowa, oświetlenie awaryjne oraz alarmowe. Wykonany został podjazd dla niepełnosprawnych oraz dwa miejsca parkingowe wraz ze zjazdami na drogę powiatową.
 
 
Wartość tej inwestycji wyniosła 87 831, 47 zł brutto. Gmina Korsze pozyskała na prace remontowe we współpracy z LGD Barcja dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 55 887 zł brutto oraz Rządowego Funduszu Inwestycji lokalnych w kwocie 31 000 zł brutto.
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

7Galeria zdjęć: ŚWIETLICA W TOŁKINACH

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Facebook Page Plugin
Youtube Player

Kontakt - stopka

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Korszach
ul. Adama Mickiewicza 13
11-430 Korsze
Telefon 897541828
Faks 897540011
E-mail ugim_korsze@korsze.pl
 
Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego
poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00
wtorek - piątek od godz. 7.30 do 15.30

Statystyki odwiedzin

  • Dziś: 136
  • Tydzień: 718
  • Miesiąc: 3574
  • Wszystkie: 6118

Znajdź nas

  • Logo: Facebook
  • Logo: Youtube